akce

PARTY BY KLÁRA

4.11.2017


Velký taneční večírek plný Flirt dance, flirtů a zábavy. Každoroční neopakovatelná akce Dance Art studia je určená všem fadům Flirt dance, ať už si pod tímto názvem představují cokoli.

                                                                      

Letošní čtvrtý ročník se uskuteční v Olomouci v nádherném secesním sále Domu u parku, jehož atmosféře jednoduše nebudete moci odolat, stejně jako všem tanečnicím a hostům večera a v neposlední řadě moderátorské dvojici SOŇA ŠULÁKOVÁ a MAREK VAŠUT.

Čeká nás pravá párty atmosféra, skvělá hudba a neodolatelný program, tedy nic pro vyznavače poklidného večera u televize. Představí se absolventky tanečních kurzů Dance Art Studia i profesionální tanečníci. Chybět nebudou živá hudební čísla, DJ, ani všudypřítomné konfety. Ale pozor, žádné lascivní záležitosti jako poletující podprsenky nečekejte. Tento večer uvidíte všechno co ve světě Flirt dance stojí za to. 

Záměrem je smazat dělící linii mezi jevištěm a hledištěm a byť jen pocitově každého přítomného vtáhnout do atmosféry třpytek, skvělé zábavy a světelných ramp.

zpět na články

Zůstaňte s námi

Nejsme jenom v rádiu.

© 2017 Rádio Rubi

bylogo