akce

Slyšeli jste rádiový spot ANABIX CRM?

Pak jste tady správně!


CRM systém Anabix je jednoduchý a výkonný nástroj pro správu a péči o zákazníky.

S Anabixem zjistíte kdo, kdy a o čem s klienty komunikoval a udržíte si snadno přehled o klientech i zakázkách.

Neztrácejte přehled o všech Vorpšálcích a Vomáčkách, které máte poznačené v diářích a tabulkách ani nevykupujte papírnictví za účelem nákupu štítků a diářů. Spolehněte se na Anabix CRM.

Navšivte stránku s registračním formulářem a vyzkoušejte si Anabix CRM na 30 dní zdarma!

=== Registrační stránku najdete pod tímto odkazem ===


Zajímají Vás nejprve odpovědi na některou z následujících otázek?

Co to vlastně je CRM a k čemu slouží?

CRM není žádné zaklínadlo. Naopak. Jedná se o výborný nástroj, který vám pomůže třídit důležité informace o zákaznících, efektivněji vyhodnocovat obchodní aktivity společnosti a mít přehled o vašich zakázkách. Je to program, díky kterému shromáždíte všechna podstatná data o zákaznících vaší firmy, ať už se jedná o kontaktní údaje, komunikaci s klienty nebo třeba fakturaci, objednávky a poptávky. To je jen zlomek možností, které máte. S dobrým CRM dokážete prostě divy.

Co vám může CRM systém přinést?

Se CRM systéme získáte nejen přehled o komunikaci s vašimi klienty, ale využijete i propojení na další aplikace jako jsou fakturační programy, e-mailing, anebo vlastní weby a systémy.

Pro koho je vhodný Anabix CRM?

Anabix uvítáte především jako zástupce menší a střední firmy s více než stovkou zákazníků a 2 a více spolupracovníky. Užitečný vám ale bude, i když podnikáte sami. Zaregistrujte si testovací účet na 30 dní zdarma a vyzkoušejte si možnosti Anabixu na vlastní kůži. Říci si můžete i o úvodní konzultaci.

Proč vybrat právě Anabix CRM?

Zkuste si představit, že ve svém podnikání máte pravou ruku, svého Pátka, který není nemocný, neohrnuje nos nad nezáživnou prací a splní všechno na sto procent. A to ještě během minuty, i když to po něm chcete například pozdě v noci. Zdá se vám to nemožné? Vůbec ne. Ušetřete práci sobě i Vašim pracovníkům. Díky Anabixu budete mít přehled o vašich klientech i důležitých termínech.

zpět na články

Zůstaňte s námi

Nejsme jenom v rádiu.

© 2017 Rádio Rubi

bylogo